7 листопада відбудеться дискусія «Відкритий мікрофон» у Юр’ївській громаді

Тема: про новий етап реформи Національної поліції.

Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП») запрошує мешканців Юр’ївської громади на відкриту дискусію. Об этом сообщает noocrat.in.ua со ссылкой на СМИ.

Місце проведення – смт Юр’ївка, вул. Центральна, біля магазину «Мінімаркет».

Дата – четвер, 04 листопада 2019 р.

Час – о 10:00.

Мета заходу – проведення відкритого громадського обговорення нового етапу реформування «Поліцейський офіцер громади» у Дніпропетровській області – в рамках реалізації чесної інформаційної кампанії щодо цілей, кроків, проблем, помилок та досягнень у процесі втілення реформи.

Формат – дискусія «Відкритий мікрофон». Кожен бажаючий має від 2-х хвилин для виступу на тему ситуації з безпекою в ОТГ, на висловлення зауважень, пропозицій, подяк та побажань для поліцейських офіцерів громади.

Також буде проведено анкетування всіх бажаючих.

В Юр’ївській об’єднаній територіальній громаді – два офіцери: старший сержант поліції Юрій Станіславович Лихвар та старший сержант поліції Микола Васильович Шевчук.

Під час дискусії кожен присутній зможе задати питання офіцерам Юр’ївської ОТГ.

Дискусія буде транслюватися в прямому ефірі у YouTube на каналі «Лица ТВ». За підсумками дискусії, на YouTube-каналі «Лица ТВ» буде оприлюднений 7-хвилинний відеозвіт про захід.

«Наперед дякуємо за Вашу активність. До зустрічі на дискусії!» – закликають організатори.

Для довідок: (050) 484-29-92, Олена Гарагуц, керівниця Громадської організації «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП»), головна редакторка дніпровської газети «Лица».

Мультимедійна інформаційна кампанія «Поліцейський офіцер нашої громади» ГО «ЛАРП» у 10-х громадах на території Дніпропетровської області стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої за проектом USAID «Медійна програма в Україні», який реалізує міжнародна організація Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО «ЛАРП» і необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.


Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/show/a/47878”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя