Відмова Разумкова спілкуватись в ефірі українською - це його особистий заклик окупувати всю Україну, - Княжицький


Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков робить заяви проти української мовної політики

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький написав у Facebook. Об этом сообщает vkurce24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Боротьбою за голоси антиукраїнських виборців Медведчук і Зеленський знищують Україну. Спочатку сили Медведчука провокаційно починають готувати з окупантами телешабаш , потім керівник партії Зеленського знову робить заяви проти української мовної політики. Заяви абсурдні. Мовляв, не говоритиму на ефірах українською доти, доки триває окупація. Але окупованими є як раз ті території, де найбільше говорили російською!!! Тому відмова Дмитра Разумкова спілкуватися в ефірі українською є його особистим закликом окупувати всю Україну! Не стверджую, що свідомим, хоча це припускаю", — заявив Княжицький.

"І знову згадую інтерв’ю gazeta.ua великого поета, політв‘язня і громадянина Ігоря Калинця. Сьогодні йому виповнюється 80 років. У тому інтерв‘ю Калинець багато розповідає про іншого великого українського поета Василя Голобородька , якого вважає гідним Нобелівської премії. Голобородька ще у студентські роки переслідували за поширення роботи Івана Дзюби "Інтернаціоналізм чи русифікація". Його ім‘я цинічно використав Зеленський для розкрутки назви партії, яку очолює Разумков. І ще Ігор Калинець каже :
«Ми не можемо тепер ставити питання так, як це поставила "Свобода", скажімо, Фаріон. Маємо російськомовну Україну, яка також є на фронті. Вони гинуть за Україну. З одного боку, це добре, що вони відчувають якусь покревленість з тою землею, якщо не з родом, своїми предками, які, може, були росіянами, а з іншого боку, якщо ми будемо їм вдячні, поблажливі, то будемо мати Малоросію після того, як усе закінчиться. І тоді знов буде внутрішня війна між українцями і малоросами.

– Ви не припускаєте, що з такого сплаву може утворитися нова політична українська нація?

– (Зітхає) Ну, вона буде тільки тоді українською з цього сплаву, якщо вона збереже принаймні українську мову і нею себе буде висловлювати. Якщо цього не станеться, це вже буде якась інша… потвора»
Я не вірю, що Зеленський чи Разумков , які не мають жодних державницьких переконань і національних ідей переможуть цинічних і нахабних медведчуків. Краще їм прислухатися до слів ювіляра і зберегти і себе , і Україну. Хоча, звичайно і без них є кому державу будувати", — написав Микола Княжицький.

Раніше очільник "Слуги народу" заявляв, що буде розмовляти російською, поки триває окупація Донбасу.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/vidmova_razumkova_spilkuvatys_v_efiri_ukrayinskoyu_ce_yogo_osobystyy_zaklyk_okupuvaty_vsyu_ukrayinu_knyazhyckyy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя