Парубій про "дематюкацію": "Від мене ніколи не чути лайливих слів"


Голова Верховної Ради Андрій Парубій прокоментував законопроект Ольги богомолець "Про протидію лихослів’ю" (про дематюкацію української мови)

Про це голова Парламенту заявив під час брифінгу, передає Еспресо.TV Об этом сообщает vdnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Лайливих слів від мене ніколи не чули. Якщо чули — це в екстремальних ситуаціях. І це не лайливі слова, а в досить м’якій формі", — заявив Парубій.

Читайте також: "Агентка Кремля, яка буде карати за "Путін Х**ло" : соцмережі відреагували на закон Богомолець про "дематюкацію"

Голова Ради додав, що передасть законопроект на розгляд профільного комітету, чекатиме профільну оцінку і на її основі буде подавати своє відношення до цього законопроекту.

Нагадаємо, що законопроект, за словами Богомолець, не впливає на життєвий простір громадян, він виключно про публічних осіб, публічний простір і ЗМІ. Він передбачає створення визначення лихослів’ю, алфавітного порядку тих слів, які не можна вживати у публічному просторі й власне визначення "публічні особи".

Законопроектом передбачаються адміністративні штрафи, що будуть накладатися: на ЗМІ й на фізичну особу.

Виплати штрафів будуть йти в Український культурний фонд.

Детальніше про цей законопроект читайте тут.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/parubiy_pro_quotdematyukaciyuquot_quotvid_mene_nikoly_ne_chuty_laylyvykh_slivquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя